بررسی دستگاه بخور سرد امسیگ؛‌ مجهز به سیستم تولید یون منفی

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک دستگاه بخور سرد به شما معرفی کنیم که به کمک آن می‌توانید فضای خانه‌ی خود را بهبود ببخشید و از مشکلات تنفسی، مشکلات پوستی و… جلوگیری کنید و کیفیت خواب خود را بالاتر ببرید. در ادامه با بررسی دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US408-Plus با ما همراه شوید.

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US408-Plus

این محصول بسته‌بندی خوبی دارد و درون جعبه خود دستگاه بخور، یک فیلتر رسوب، یک فرچه‌ی پاکسازی، دفترچه‌های راهنمای فارسی و انگلیسی و برگه‌ی راهنمای استفاده از گارانتی ۲ ساله‌ی دستگاه قرار گرفته است. بدنه‌ی این دستگاه از جنس پلاستیک مرغوب است و حجم مخزن آب آن ۵/۲ لیتر است که از زیر پر می‌شود.

این دستگاه مجهز به سیستم مولد یون منفی است و یک دکمه‌ی تنظیم بخار روی بدنه‌ی آن تعبیه شده است. برای پر کردن آب داخل مخزن بهتر است از آب تصفیه شده یا جوشیده و سرد شده استفاده کنید تا اجزای داخلی دستگاه دیرتر رسوب بگیرند. جداره‌ی مخزن دستگاه شفاف طراحی شده تا میزان آب داخل آن قابل مشاهده باشد. حجم بخار خروجی دستگاه با کلید روی آن قابل تنظیم است.

برای بررسی بهتر دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US408-Plus و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما