بررسی بازی آموزشی انگلیسی مدل لپتاپ؛ یادگیری حروف و اعداد با بازی

۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰ ۵ دی ۱۴۰۰

بازی‌هایی که علاوه بر سرگرمی جنبه‌ی آموزشی هم داشته باشند، بهترین بازی‌های برای کودکان هستند. در واقع اکثر بازی‌ها طوری طراحی می‌شوند که باعث رشد توانایی‌های مختلف در کودکان شوند و خلاقیت او را پرورش دهند. حتما شما هم به عنوان یک پدر یا مادر ترجیح می‌دهید اوقات بازی و سرگرمی کودکتان همراه با یادگیری سپری شود. به همین منظور در این ویدیو بازی آموزشی انگلیسی مدل لپتاپ را انتخاب کردیم که روشی جالب و مفرحی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. با ما در جعبه‌گشایی و بررسی این محصول همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی آموزشی انگلیسی مدل لپتاپ ساخت کشور چین است. جنس این اسباب بازی از پلاستیک مقاوم است و برای رده‌ی سنی بالای سه سال تولید شده است. داخل جعبه‌ی این محصول یک برگه‌ی راهنما قرار دارد که در آن تمام علمکردهای این بازی را به زبان انگلیسی شرح داده شده است.

این بازی آموزشی برای روشن شدن به سه باتری قلمی نیاز دارد. کودک با این محصول امکان انجام ۲۰ فعالیت مختلف برای یادگیری و سرگرمی را دارد. این فعالیت‌ها شامل یادگیری حروف انگلیسی، تعدادی لغت، اعداد ۰ تا ۹، آشنایی با نت‌های موسیقی و چند بازی و سرگرمی که هرکدام به ۴ سطح تقسیم می‌شود. به عنوان مثال در بخش یادگیری حروف کودک ابتدا تلفظ صحیح حروف انگلیسی را یاد می‌گیرد و بعد با املا و نوشتن حروف کوچک و بزرگ آشنا می‌شود؛ در مرحله‌ی سوم از او سوال پرسیده می‌شود و از او خواسته می‌شود شکل حروفی که در صفحه‌ی لپتاپ ظاهر می‌شود را پیدا کند و در مرحله‌ی آخر حروف تلفظ می‌شود و کودک باید حرفی که شنیده را روی صفحه کلید فشار دهد.

به طور کلی این لپتاپ آموزشی چه از نظر جنس و کیفیت و چه از لحاظ کاربردی بودن آموزش‌ها، کیفیت قابل قبولی دارد و می‌تواند کودک شما را ساعت‌ها سرگرم یک فعالیت مفید و آموزشی کند.

برای بررسی بهتر بازی آموزشی انگلیسی مدل لپتاپ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما