بررسی هندزفری اوی ES-850Hi؛ یکی از بهترین‌ها

همین ابتدا باید بگوییم که هندزفری اوی ES-850Hi ارزش خرید بالایی دارد زیرا هم اقتصادی است و هم اینکه کیفیت بسیار خوبی ارائه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این هدفون، این ویدیو را از دست ندهید.

هندزفری اوی مدل ES-850Hi

طراحی این هدفون با توجه به قیمتی که دارد، در کل جذاب است و به راحتی در گوش قرار می‌گیرد. کابل استفاده شده برای این هدفون جنس خوبی دارد و به دلیل ساختار تخت و کیفیت مناسب، لازم نیست چندان نگران گره خوردن آن باشید. در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که برای فرکانس‌های بالا-اگر ولوم صدا از یک حدی فراتر برود-صدای تیزی به گوش می‌رساند. ولی برای فرکانس‌های میانه و پایین عملکرد خوبی ارائه می‌دهد.

پاسخ فرکانسی این هدفون از ۲۰ تا ۲۰ هزار هرتز است و در این زمینه رضایت‌بخش محسوب می‌شود. با توجه به اینکه روی هم رفته کیفیت صدای خوبی دارد، استفاده از هندزفری اوی ES-850Hi را برای موسیقی و پادکست پیشنهاد می‌کنیم. کیفیت میکروفون هم با توجه به قیمت این محصول، عالی است و نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم. بنابراین در کل هندزفری اوی ES-850Hi یکی از بهترین هدفون‌های سیمی اقتصادی موجود در بازار ایران به حساب می‌آید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما