همه‌چیز درباره NFT؛ شیادی یا روشی برای پشتیبانی از هنرمندان؟

۱۱ اسفند ۱۴۰۰

یکی دو سالی است که NFTها حسابی مد شده‌اند. بسیاری از هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا تلاش کرده‌اند تا محصولات خود را در قالب این پدیده‌ی جدید به کلکسیونرها بفروشند. ولی NFT چیست؟ این سیستم چگونه کار می‌کند و ریشه‌ی آن از کجاست؟ محمد یوسفی‌زاده در این برنامه از NFTها صحبت می‌کند.

رمزارزها پایه‌ی کار NFT هستند. در واقع یک اثر هنری یا هر چیزی را می‌تواند با یک «هش» مخصوص، تبدیل به رمزارز کرد و آن هش را فروخت؛ طوری که یک نفر می‌تواند مالک یک اثر دیجیتال مخصوص خود باشد. اگر می‌خواهید درباره‌ی NFT بدانید، از شما دعوت می‌کنیم تا این ویدیوی جدید را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar آران حسن نژاد

    آقای یوسفی زاده واقعا ویدئو هایی که شما در دیجی کالا مگ می گذارید، بسیار خاص و جذاب هستند.امیدوارم موفق باشید. عالی است

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه