همه چیز درباره تام کروز ستاره تمام‌نشدنی سینما؛ چقدر بالاتر از خطر؟

تماشای فیلم جدید «تاپ گان: ماوریک» ساخته‌ی جوزف کوزینسکی با بازی تام کروز بار دیگر ثابت می‌کند که این بازیگر ۶۰ ساله چه ستاره‌ی بزرگ و کاریزماتیکی است. با دیدن تام کروز بیشتر از هر چیزی یاد ریسک‌های بزرگی می‌افتیم که او سر صحنه‌ی فیلم‌هایش به خرج می‌دهد از «ماموریت غیرممکن» گرفته تا «تاپ گان».

پرسونای تام کروز اول به عنوان یک بازیگر خوش‌چهره شکل گرفت اما او با خطر کردن و پذیرفتن نقش‌های گوناگون این برند را تبدیل به پرسونای بازیگر قدر سوپراستار کرد. بازیگری که با کارگردانانی مثل استیون اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی همکاری کرده است.

متن ویدیو: کسرا ولایی
گوینده: فربد نصرتی
ویدیو: هادی آقایی

تام کروز بعد از قسمت اول و دوم «ماموریت غیرممکن» خودش در تهیه‌ی فیلم‌هایی همکاری کرد که در حین فیلمبرداری آن‌ها بتواند پرسونای نترس خودش را نشان بدهد. «تاپ گان: ماوریک» یکی از همین فیلم‌هاست. تام کروز در ۲۴ سالگی با بازی در قسمت اول «تاپ گان» ساخته‌ی تونی اسکات مرحوم تبدیل به ستاره‌ی هالیوود شد. او در قسمت اول نقش خلبان جوانی را بازی می‌کرد که در آسمان سر نترسی داشت و کارهای محیرالعقول می‌کرد. حالا در قسمت دوم به عنوان مربی خلبان‌ها برمی‌گردد و باز هم چنان تهوری در انجام یک ماموریت به ظاهر غیرممکن از خودش نشان می‌دهد که ثابت می‌کند او بهترین و سریع‌ترین خلبان جهان است.

تام کروز که اوایل کار به خاطر قد کوتاه و ناتوانی‌اش در خواندن تردیدهایی در مورد ستاره شدنش وجود داشت با کاریزمای فوق‌العاده‌اش و گرمایش مقابل دوربین یادآور ستارگان کلاسیک سینما مثلا کلارک گیبل و جیمز استوارت است. به علاوه او همچنان می‌تواند تماشاگران را به سینما بکشاند. «ماوریک» در سرتاسر جهان بالای یک میلیارد دلار فروخته و تام کروز نشان داد که هنوز هم ستاره‌ی پولسازی است. این ویدیو شرحی از پرسونایی است که تام کروز در سینما برای خودش ساخته.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما