بردگیم تکامل؛ گرسنگی و انقراض یا تکامل برای بقا

۵ خرداد ۱۴۰۰

در بردگیم Evolution یا تکامل، شما چند گونه جانور در خطر انقراض دارید که باید برای بقای آن‌ها هر آنچه از دست‌تان برمی‌آید انجام دهید. غذای موجود در برکه به اندازه‌ی تمام حیوانات نیست و جانوران شما باید طوری تکامل پیدا کنند تا گرسنه نمانند و شانس بقای بیشتری داشته باشند.

خرید محصول از دیجی‌کالا

بازی چند فاز مختلف دارد؛ فاز اول انتخاب غذا است. در این فاز بازیکنان میزان غذایی که به برکه‌ی حیوانات اضافه می‌شود را تعیین می‌کنند. فاز دوم بازی کردن غذا است که در آن هر بازیکن می‌تواند یک گونه جانوری جدید اضافه کند یا گونه‌های فعلی خود را تکامل دهد و به جمعیت آن‌ها اضافه کند. فاز سوم غذا خوردن نام دارد و در آن هر بازیکن اجازه دارد یکی از گونه‌های جانوران خود را برای آوردن غذا به برکه بفرستد. فاز آخر هم فاز محاسبات است که در آن هر گونه‌ای که گرسنه مانده باشد منقرض خواهد شد و غذاهای جمع‌آوری شده هم به انبار آذوقه‌های بازیکنان اضافه می‌شود.

بردگیم تکامل برای ۲ تا ۶ نفر طراحی شده و حدود ۶۰ دقیقه زمان می‌برد. این بازی بی‌نظیر در زمان عرضه‌ی خود، همزمان با چندین بازی بزرگ دیگر به بازار عرضه شد و همین موضوع باعت کمتر شناخته شدن آن شد. اما باید بدانید که تکامل یک بازی بسیار خلاقانه است که جزئیات مختلف به زیبایی در آن رعایت شده، طوری که از بازی کردن آن خسته نخواهید شد.

برای آشنایی بیشتر با این بردگیم جذاب ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر محمّد

    سلام خسته نباشید این بازی بهتره یا بی باکان نرماندی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه