بررسی پالت سایه چشم آی گود کو؛ مناسب استفاده‌ی روزمره و حرفه‌ای

آرایش چشم یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های آرایش کردن است. شما به کمک انواع خط چشم، ریمل و سایه‌ی چشم می‌توانید ظاهر بسیار جذابی برای خود ایجاد کنید. در این ویدیوی تلنت در دسته‌ی مد و زیبایی قصد داریم پالت سایه چشم آی گود کو مدل چهارفصل را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال یک سایه‌ی چهار فصل هستید که رنگ‌های زیادی را در خود داشته باشد،‌ این محصول می‌تواند پیشنهاد خوبی به شما باشد.

پالت سایه چشم آی گود کو مدل چهارفصل

این پلت سایه از ۴۰ رنگ مختلف از سایه‌های مات، براق و گلیتری تشکیل شده است. رنگ‌های این پلت جوری باهم ست می‌شوند که می‌توانید به کمک آن‌ها، آرایش چشم‌های مختلفی بسته به مناسبت‌های مختلف، انجام دهید. پالت سایه چشم آی گود کو مدل چهارفصل شامل ۷ رنگ مات، ۴ رنگ گلیتری و ۲۸ رنگ شاین و براق دارد. یک آینه هم روی درب داخلی این پلت سایه تعبیه شده تا شما راحت‌تر بتوانید آرایش چشم خود را انجام دهید. از آن‌جایی که این پلت سایه رنگ‌های براق و شاین زیادی دارد، شما می‌توانید سبک‌های مختلف آرایشی را پشت پلک خود امتحان کنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با ۱پالت سایه چشم آی گود کو مدل چهارفصل، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما