مقایسه خط چشم مویی و ماژیکی؛ کدام یک مناسب شماست؟

۲۰ آبان ۱۴۰۱

یکی از بهترین راه‌ها برای تغییر دادن و جذاب‌تر کردن فرم چشم‌‌ها، استفاده از خط چشم است. این وسیله‌ی آرایشی از سالیان دور مورد استفاده قرار می‌گرفته و تا به امروز جز لوازم آرایشی پرکاربرد محسوب می‌شود. در این ویدیو قصد داریم خط چشم مویی و ماژیکی را باهم مقایسه کنیم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

مشاهده محصولات آرایش چشم در دیجی‌کالا

اینکه خط چشم ماژیکی تهیه کنید یا مویی، به خود شما بستگی دارد؛ خط چشم‌های مویی نوک بسیار نرم و منعطفی دارد و از جنس مو ساخته شده است. این مدل خط چشم برای افرادی که سرعت دست بالایی دارند بسیار مناسب است و برای آرایش‌های طبیعی چشم انتخاب خوبی است. اگر مبتدی هستید، بهتر است سراغ خط چشم‌های مویی نروید، زیرا طراحی با آن‌ها روی چشم کمی سخت خواهد بود.

از طرفی دیگر، نوک خط چشم‌های ماژیکی تقریبا کلفت است و با این خط چشم‌ها به راحتی می‌توانید مدل دلخواهتان را روی چشم طراحی کنید. معمولا برای خانم‌های شاغل یا کسانی که زمان زیادی برای آرایش ندارند، خط چشم‌های ماژیکی گزینه‌ی مناسبی است. همچنین برای فرم دادن به چشم‌های درشت می‌توانید از این خط چشم‌ها استفاده کنید.

برای مقایسه‌ی کامل‌تر خط چشم‌های مویی و ماژیکی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه