بررسی گوشت کوب برقی فکر مدل MR Cheff Quadro؛ ۳ کاره‌ی خوش‌ساخت

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

مخلوط کن سال‌هاست که در اکثر آشپزخانه‌ها وظایف مهمی را بر عهده دارد و خیلی از مراحل آماده سازی و تهیه‌ی غذا و خوارکی‌های مختلف با این دستگاه انجام می‌شود. مخلوط کن انواع مختلفی دارد و یکی از بهترین و کاربردی‌ترین انواع آن گوشت کوب‌های برقی هستند که استفاده‌ی راحتی دارند. در این ویدیو گوشت کوب برقی فکر مدل MR Cheff Quadro را جعبه‌گشایی و بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

گوشت کوب برقی فکر مدل MR Cheff Quadro سه قابلیت مهم را ارائه می‌دهد: گوشت کوب، همزن و غذاساز. در جعبه‌ی این محصول قطعات مختلف آن که شامل ظرف همزن، سری همزن، پوشر، تیغه‌ی اصلی غذاساز، سری گوشت کوب، بدنه‌ی اصلی دستگاه و بدنه‌ی اصلی غذاساز به همراه متعلقات آن هستند را می‌بینیم.

توان کل این دستگاه ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ وات است. دستگاه تحت لیسانس شرکت آلمانی فکر و در کشور ترکیه تولید شده است. ظرفیت غذاساز ۱۵۰۰ میلی‌لیتر است و گنجایش ظرف همزن و گوشت کوب هم ۹۰۰ میلی‌لیتر است. پلاستیک بدنه‌ی این دستگاه ABS  است و دارای استانداردهای بهداشتی است.

جنس تیغه‌های گوشت کوب استیل ضد زنگ و چهار پر است و روی هر پَره دندانه‌های تیزی دیده می‌شود. در بخش غذاساز هم تیغه‌ی اصلی، ورقه‌زن و رنده در نظر گرفته شده‌اند که جنس آن‌ها هم از استیل ضد زنگ است. با غذا ساز این محصول می‌توانید حداکثر ۸۰۰ گرم مواد غذایی به جز گوشت را به صورت یک‌جا آماده کنید. همزن این دستگاه همانطور که در دفترچه‌ی راهنمای آن نوشته شده است برای هم زدن خامه، تخم‌مرغ و تهیه‌ی دسر کاربردی است و نباید از آن انتظار یک همزن خیلی قوی داشته باشید.

در نهایت با توجه به عملکرد چندگانه و کیفیت ساخت، این دستگاه می‌تواند در انرژی، وقت و فضا صرفه جویی کند و همراه خوبی برای آشپزی‌های روزمره‌ی شما باشد.

برای بررسی بهتر گوشت کوب برقی فکر مدل MR Cheff Quadro، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه