بررسی فشارسنج دیجیتال فاما هلث مدل U81؛ کوچک با صفحه نمایش رنگی

در هر سن و با هر وضعیت سلامتی، داشتن یک دستگاه فشارسنج در خانه ضروری است. اگر هنوز فشارسنج محبوب خودتان را انتخاب نکرده‌اید ما در این ویدئو به سراغ بررسی یکی از محصولات موجود در وب‌سایت دیجی کالا رفتیم. با بررسی فشارسنج دیجیتال فاما هلث مدل U81 با ما همراه باشید.

فشارسنج دیجیتال فاما هلث مدل U81

فشارسنج دیجیتال فاما هلث مدل U81 d یک ویژگی منحصر به فرد در طراحی دارد. آن هم اینکه با ییک صفحه نمایش رنگی فشار خون شما را به کمک یک دسته‌بندی رنگی از نرمال تا پرخطر به نمایش می‌گذارد. استفاده از این دستگاه مشابه همه‌ی فشارسنج‌های دیگر است. باید کاف فشارسنج را کمی بالاتر از چاله‌ی آرنج ببندید و بعد آن را هم سطح قلب نگه داشته و عملیات فشارگیری را شروع کنید. در جعبه‌ی این دستگاه یک کاف فشارسنج و کابل شارژ قرار داردو البته خبری از باطری یا شارژر نیست و باید این موارد را خودتان تهیه کنید.

برای آشنایی بیشتر با فشارسنج دیجیتال فاما هلث مدل U81 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما