تریلر جدید فیلم سریع و خشمگین ۹ بازگشتی پر هیجان را نشان می‌دهد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹

در جریان مسابقه سوپربول ۲۰۲۱ تریلر جدید فیلم «سریع و خشمگین ۹» (Fast & Furious 9) منتشر شد که خبر از وجود صحنه‌هایی احساسی و درگیری‌هایی بزرگ در این فیلم می‌دهد.

پس از گذشت نزدیک به یک سال از انتشار نخستین تریلر رسمی سریع و خشمگین ۹، کمپانی یونیورسال پیکچرز تریلر طولانی از این فیلم منتشر کرده تا صحنه‌های جدیدی از دهمین عضو سری فیلم‌های سریع و خشمگین را به هوادارانش نشان دهد. این اثر دنباله فیلم «سرنوشت خشمگین» (The Fate Of The Furious) به حساب می‌آید و در ابتدا قرار بود در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ اکران شود، اما به خاطر شیوع کروناویروس و تعطیلی گسترده‌ی سینماها مسئولان یونیورسال پیکچرز تاریخ نمایش سریع و خشمگین ۹ را ۷ خرداد ۱۴۰۰ به تعویق انداختند.

تریلر جدید فیلم سریع و خشمگین ۹ نشان می‌دهد این فیلم نیز همانند سایر قسمت‌های سریع و خشمگین پر از زد و خورد و صحنه‌های شلوغ اکشن است، اما تیم سازنده از صحنه‌های احساسی و پرداخت به خانواده‌ی دومینیک تورتو و لتی اورتیز نیز غافل نشده‌اند.

دنیل کیسی که بیشتر برای نگارش فیلم‌نامه فیلم سینمایی علمی-تخیلی «کین» (Kin) شناخته‌ می‌شود در کنار کریس مورگان به عنوان نویسندگان اثر حضور دارند. کریس مورگان به نوعی مغز متفکر مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین است و از سال ۲۰۰۶ و فیلم «توکیو دریفت» نویسنده‌ی اصلی تمام قسمت‌ها بوده است. جاستین لین نیز به عنوان کارگردان سریع و خشمگین جدید انتخاب شده است.

در نسخه‌های اخیر، فیلم‌های این سری کمی از اصالت خود یعنی روایت داستانی هیجان‌انگیز در دل مسابقات غیرقانونی فاصله گرفته‌اند و بیشتر به سمت به تصویر کشیدن صحنه‌های اکشن پر زرق و برق سوق داده شده‌اند و به همین خاطر از میزان مقبولیت و ارزش این مجموعه در نظر سینمادوستان حرفه‌ای کاسته شده است، اما به هر حال هنوز هم دنباله‌های سریع و خشن برای عموم فیلم‌بین‌ها بسیار حائز اهمیت هستند و رکوردهای فوق‌العاده‌ای را در باکس آفیس ثبت می‌کنند.

منبع: Collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar محمد

    جان سینا تو قسمت هابز اند شاو نقش داداش خابز رو داشت الان چجوری شد داداش دامنیک؟؟
    تازه هابز و شاو تو این فیلم نیستن

  2. Avatar Amin Mohamadi

    جیسون چرا نیست؟؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه