بررسی ۲ مدل کراپ آستین کوتاه زنانه از برندهای گری و نیزل

در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم ۲ مدل تیشرت زنانه از برندهای ایرانی با قیمت مناسب به شما معرفی کنیم. هردوی این برندها کیفیت قابل قبولی دارند. با بررسی نیم‌تنه زنانه گری مدل CROP و تی‌شرت آستین کوتاه زنانه نیزل مدل ۰۵۴۶-۰۰۱ با ما همراه باشید.

در مورد قیمت تی‌شرت‌ها، تی‌شرت نیزل کمی قیمت بالاتری به نسبت تی‌شرت گری دارد. سایزبندی تی‌شرت گری کامل بوده و در سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است. همچنین نیم‌تنه گری در رنگ‌های متفاوتی هم عرضه شده است. جنس این نیم‌تنه از نخ پنبه بوده و خنک و مناسب تابستان هستند.

نیم تنه زنانه گری مدل CROP رنگ سفید

تی‌شرت نیزل فقط در رنگ سفید و به صورت فری‌سایز تولید و عرضه شده است. این تی‌شرت مثل نیم‌تنه‌ی گری از جنس نخ پنبه بوده و برای تابستان گزینه‌ی مناسبی است. رنگ هردو تی‌شرت در این ویدیو سفید رنگ است، البته تناژ آن‌ها کمی باهم متفاوت است. قد هر دو لباس خیلی بلند نیست و در واقع کراپ محسوب می‌شوند. این لباس‌ها را می‌توانید با شلوارک یا شلوارهای بگی ست کنید و یک استایل جذاب درست کنید.

تی شرت آستین کوتاه زنانه نیزل مدل 0546-001 رنگ سفید

برای بررسی بهتر نیم‌تنه زنانه گری مدل CROP و تی‌شرت آستین کوتاه زنانه نیزل مدل ۰۵۴۶-۰۰۱، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما