بررسی کپسول فروفورت دئودنال؛ کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن

۲۹ آبان ۱۴۰۲

یکی از نیازهای ضروری خانم‌ها، مصرف مکمل آهن است. جذب آهن در دستگاه گوارش، روند پیچیده‌ای دارد و معمولا درصد کمی از آهن مصرفی جذب بدن می‌شود و آهن در معرض مخاط معده قرار گرفته و باعث به وجود آمدن عوارض گوارشی (اسهال، یبوست، معده درد، احساس طعم فلز در دهان) می‌شود. در این ویدیو قصد داریم کپسول فروفورت دئودنال را به شما معرفی کنیم که مشکلات ذکر شده را حل کرده است.

کپسول فروفورت دئودنال عبیدی بسته 30 عددی

مکمل آهن فروفورت دئودنال حاوی دانه‌هایی با پوشش خاص است که اجازه نمی‌دهد آهن در معده جذب شود؛ بلکه آن را در دئودنوم (ابتدای روده‌ی کوچک) رها می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا جذب آهن به حداکثر برسد و عوارض گوارشی ناشی از مصرف آهن کاهش پیدا کند.

این مکمل حاوی آهن و اسید فولیک است و در جعبه‌ی آن ۳۰ عدد کپسول قرار دارد. هر کپسول حاوی ۸۰ میلی‌گرم آهن است. مصرف مکمل آهن برای خانم‌های باردار (مخصوصا در سه ماهه‌ی اول بارداری)، دختران نوجوان در سن بلوغ و خانم‌ها در سنین باروری بسیار ضروری است.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با کپسول فروفورت دئودنال، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

این مطلب فقط جنبه‌ی آموزش و اطلاع‌رسانی دارد. پیش از استفاده از توصیه‌های این مطلب حتما با یک متخصص مشورت کنید. برای اطلاعات بیشتر بیانیه‌ی رفع مسؤولیت دیجی‌کالا مگ را بخوانید.
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه