بررسی توالت سفری تاشو پرتابل؛ سبک و مقاوم

۷ اسفند ۱۴۰۲

رفتن به طبیعت و وقت گذراندن در آن همیشه جذاب است اما اغلب مردم به دلیل عدم دسترسی به سرویس بهداشتی مناسب و عدم تمایل به استفاده از توالت صحرایی، معمولا از لذت حضور در طبیعت دست می‌کشند. اما راه حل این مشکل ساده است. توالت سفری تاشو پرتابل همان چیزی است که می‌تواند این مشکل را حل کند. در این ویدیو به صورت کامل این محصول را بررسی کرده‌ایم.

توالت سفری تاشو مدل Integrated Portable Folding

توالت سفری تاشو پرتابل از پلاستیک ABS باکیفیت ساخته شده و فقط ۱ کیلوگرم وزن دارد اما می‌تواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. همراه با این محصول کیسه‌ی زباله‌ی مخصوص و پودر جاذب پلیمر هم در بسته وجود دارد. به راحتی نصب می‌شود و استفاده از آن آسان است. کاملا مقاوم است و می‌تواند به راحتی در کوله پشتی شما هم جای بگیرد. برای بررسی بیشتر و آشنایی با نحوه‌ی استفاده از این توالت سفری، پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه