بررسی میکروفون کندانسر فای فاین K678؛ سنگین ولی باکیفیت

اگر در حال تماشای این ویدیو هستید، پس احتمالا یا تولیدکننده‌ی محتوا هستید یا به هر دلیلی می‌خواهید یک میکروفون باکیفیت خریداری کنید. در این محدوده‌ی قیمتی، میکروفون‌های باکیفیت زیادی در بازار ایران حضور دارند و در این ویدیو قصد داریم میکروفون کندانسر فای فاین K678 را بررسی کنیم که اکثریت خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

میکروفون کندانسر فای فاین مدل K678

اول از همه باید به بسته‌بندی بسیار جذاب اشاره کنیم و وقتی که میکروفون را از جعبه بیرون می‌آورید و در دست می‌گیرید، به‌خوبی می‌توانید کیفیت بالای آن را احساس کنید. به طور مشخص این میکروفون با پایه وزنی بالاتر از نیم کیلوگرم دارد. در کنار فلزی بودن خود بدنه‌ی میکروفون، باید به فلزی بودن پایه‌ی آن هم اشاره کنیم. زیر پایه چند بخش لاستیکی قرار دارد تا به طور محکم روی میز قرار بگیرد. البته یکی از مشکلات این نوع پایه‌ها این است که اگر دست شما به طور اتفاقی به میز برخورد کند، این لرزش را با شدت زیادی به میکروفون انتقال می‌دهند.

از نظر ظاهری، میکروفون کندانسر فای فاین K678 کاملا شبیه به یک کپسول است. در بدنه‌ی میکروفون شاهد قرارگیری ورودی هدفون برای مانیتور کردن صدای ضبط شده و پورت MiniUSB هستیم. از نظر امکانات، این میکروفون ضعف خاصی ندارد و می‌تواند بیشتر نیازها را به خوبی برطرف کند. الگوی قطبی کاردیوید است و این یعنی فقط صدا از روبروی میکروفون ضبط می‌شود.

برای جمع‌بندی باید به کیفیت ساخت خیلی خوب میکروفون کندانسر فای فاین K678 اشاره کنیم و بدون شک ارزش خرید بالایی دارد. این میکروفون برای پادکست، گیمرها و استریمرها و برای تولید محتوا هم گزینه‌ی بسیار خوبی است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما