معرفی و بررسی ۵ تفنگ اسباب‌بازی بی‌خطر و زیر ۵۰ هزار تومان!

۵ شهریور ۱۴۰۱

اکثر پسر بچه‌ها، علاقه‌ی بسیار زیادی به بازی با تفنگ دارند و ساعت‌های زیادی را صرف فضاسازی و بازی با تفنگ‌هایشان می‌کنند. در این ویدیو قصد داریم ۵ مدل تفنگ اسباب‌بازی را به شما معرفی کنیم که قیمتی بسیار مناسب و به‌صرفه دارند و با هدیه دادن این اسباب‌بازی‌ها برای فرزندتان، می‌توانید آن‌ها را بسیار خوشحال کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در این ویدیو ۵ عدد تفنگ اسباب‌بازی بی‌خطر و زیر ۵۰ هزار تومان که می‌تواند جذابیت خیلی زیادی برای بچه‌ها داشته باشد را معرفی می‌کنیم.

  1. تفنگ بازی گلدن گان مدل Naabsell-p10؛ جذابیت این محصول به داشتن سیبل برای نشانه‌گیری حین بازی است. همچنین این بازی ۵ عدد تیر فومی دارد که با سری‌های چسبانکی، به سیبل می‌چسبند. برای کودکانی که علاقه‌مند به نشانه‌گیری و تیراندازی هستند، این مدل می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.
  2. تفنگ اسباب بازی گلدن گان مدل M55 PF؛ این مدل شباهت خیلی زیادی به کلت دارد و شامل ۴ عدد تیر با سری چسبانکی است. پشت مقوای بسته‌بندی این اسباب‌بازی نیز طرح دارت و نشانه‌گیری چاپ شده است که جنس صیقلی دارد و به عنوان هدف می‌توان از آن استفاده کرد.
  3. تفنگ بازی مدل RPG؛ این مدل دیگر تفنگ نیست، بلکه آرپی‌جی است! تفاوت این مدل این است که با باتری کار می‌کند و همراه با تیراندازی موزیک هم پخش می‌شود.
  4. تفنگ بازی گلدن گان مدل Naabsell115؛ این تفنگ برخلاف مدل‌های قبلی هیچ تیری پرتاب نمی‌کند، بلکه با باتری کار می‌کند و با فشار دادن ماشه صدای مسلسل را خواهید شنید.
  5. تفنگ اسباب‌بازی سی‌دا مدل توپولی کد Na1002؛ این مدل ۳ توپ رنگی دارد که در نقش تیر عمل می‌کنند. همچنین این تفنگ یک استند هم دارد که بچه‌ها می‌توانند با آن نشانه‌گیری کنند و آن را مورد هدف قرار دهند.

برای بررسی دقیق‌تر این ۵ مدل تفنگ اسباب‌بازی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه