۵ ترفند عکاسی با موبایل برای گرفتن عکس‌های بی‌نظیر

۱۱ اسفند ۱۴۰۰

عکاسی با موبایل ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، ولی هر کسی نمی‌تواند با موبایل «عکس خوب» بگیرد. برای گرفتن عکس‌هایی که دهان دیگران را از شگفتی باز کند، باید یک سری ترفند یا به اصطلاح فوت کوزه‌گری بلد باشید و آن‌ها را به خوبی در عکاسی‌تان به کار ببندید.

در این صورت است که عکس‌هایتان متمایز و شگفت‌انگیز می‌شوند. در ویدیویی که برایتان آماده شده، ۵ ترفند عکاسی با موبایل را به شما آموزش می‌دهیم که باید بدانید. اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین اصل عکاسی، شناخت نور است.

اگر نورپردازی درست را بلد نباشید، مطمئنا نمی‌توانید عکس‌های خوبی با گوشی موبایل‌تان بگیرید چرا که سنسورهای دوربین گوشی‌های موبایل عمدتا از سنسورهای دوربین‌های عکاسی کوچک‌تر هستند و این یعنی به نور بیشتری نسبت به دوربین‌های عکاسی برای ثبت عکس‌های با کیفیت نیاز دارند.

شدت، کیفیت، جهت و رنگ نور به میزان زیادی روی کیفیت خروجی‌های شما اثرگذار است و به خاطر همین روی تمامی این المان‌ها باید حساسیت به خرج بدهید. برای آشنایی بیشتر با تمامی این نکات و ترفندها و برای آن که بتوانید عکس‌های شگفت‌انگیز بگیرید، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar سعید ک

  ممنون. عالی بود 🙂👍
  خیلی به دردم خورد.

 2. Avatar Setayesh

  شی جالب

 3. Avatar M.Amin

  عالی

 4. Avatar سعید صادقی

  نکات جالبی بود
  از این ویدیو ها بیشتر بسازید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه