پنکیک یا کرم پودر؛ کدام انتخاب بهتری است؟

۱۷ آذر ۱۴۰۱

شاید فکر کنید کرم پودر و پنکیک دو گزینه‌ای هستند که در مقابل هم قرار دارند، اما در واقعیت این‌طور نیست. استفاده از هردوی این محصولات برای داشتن چهره‌ای بی‌نقص ضروری است. البته این دو محصول تفاوت‌هایی هم با یکدیگر دارند که در ادامه‌ی این ویدیو قصد داریم آن‌ها را باهم بررسی کنیم تا بتوانید انتخاب و خریدی بهتر داشته باشید. با ما همراه باشید.

به طور کلی، پنکیک بافت پودری و نسبتا سبکی دارد و به صورت خشک یا مرطوب می‌توان از آن استفاده کرد. کرم پودر هم دقیقا همین کار را انجام می‌دهد و تنها تفاوت در بافت آن است. بافت کرم پودر مایع و کرمی است و به همین دلیل قدرت پوشانندگی بیشتری دارد و اصطلاحا بهتر روی پوست می‌نشیند.

مشاهده انواع پنکیک در دیجی‌کالا

مهم‌ترین نکته برای انتخاب کرم پودر یا پنکیک،‌ توجه به نوع پوست در هنگام خرید است. پوست صورت به ۳ دسته‌ی خشک، چرب و مختلط تقسیم می‌شود؛ اگر پوست چرب یا مختلطی دارید، حتما یک پنکیک در لوازم آرایشتان داشته باشید، اما نه برای زیرسازی بلکه برای تکمیل کردن آرایش. اگر پوست خشکی دارید بهتر است از کرم پودر برای زیرسازی پوست صورت استفاده کنید، زیرا پنکیک چربی صورتتان را کاملا از بین می‌برد.

مشاهده انواع کرم پودر در دیجی‌کالا

برای مقایسه‌ی بهتر و آشنایی بیشتر با پنکیک و کرم پودر، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه