بررسی مون لایت HD-M3X؛ یک نور ماه!

بعد از محبوبیت رینگ‌لایت‌ها، حالا نوبت به مون لایت‌ها رسیده که به صورت نیم‌دایره طراحی شده‌اند. در این ویدیو مون لایت HD-M3X را بررسی می‌کنیم که از پایه بازویی شکل بهره می‌برد.

نور ثابت ال ای دی مدل مون لایت کد HD-M3X

اولین قطعه‌ی این محصول، یک گیره فلزی است که به لبه میز متصل می‌شود. بعد از آن نوبت به پایه واسط و بازوی نگهدارنده می‌رسد. خود نور هم از بدنه‌ی مبتنی بر ترکیبی از فلز و پلاستیک بهره می‌برد. در مسیر کابل می‌توانیم یک کنترلر را ببینیم که با استفاده از آن قادر به کم و زیاد کردن شدت نور و همچنین تغییر دمای نور هستید.

در ضمن با استفاده از آچار ارائه شده، به راحتی قادر به سفت کردن مفصل‌های بازوی نگهدارنده مون لایت HD-M3X هستید. در کل برای تتو‌کارها و آرایشگران، از مون لایت HD-M3X استقبال خواهند کرد زیرا می‌تواند فقط قسمتی از سوژه را به طور جذابی روشن نگه دارند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما