بررسی هیتر برقی FLDI؛ پرقدرت با طراحی ساده و زیبا

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

هیترهای برقی برای گرم نگه داشتن غذا و نوشیدنی کاربردی هستند و در موقعیت‌های مختلف از پذیرایی از مهمان‌ها گرفته تا گرم نگه داشتن ناهار یک روز کاری در شرکت، قابل استفاده هستند. در این ویدیو هیتر برقی FLDI را بررسی می‌کنیم که می‌تواند جایگزین خیلی خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای شمع‌های وارمر باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هیتر برقی FLDI به صورت عمودی روز میز قرار می‌‌گیرد و ظاهر ساده و شیکی دارد. ضخامت این هیتر خیلی کم و ۵ میلی‌متر است. طول این دستگاه ۴۲ میلی‌متر و عرض آن ۲۸ سانتی‌متر است. روی صفحه‌ی این هیتر هیچ دکمه‌ی لمسی‌ای وجود ندارد و فقط پایین این صفحه یک دکمه‌ی سه حالته وجود دارد که از طریق آن دستگاه تنظیم می‌شود.

روی این هیتر دو قابلمه‌ی کوچک جای می‌گیرند و چون ارتفاع آن کم است، روی میزهای مهمانی می‌تواند غذاها را در ظروف پیرکس گرم نگه دارد. توان این دستگاه ۱۰۰ وات و طول سیم آن یک متر است. زیر دستگاه شیارهایی برای خروج هوا و چهار پایه‌ی ضدلغزش تعبیه شده‌اند. این هیتر روی دو درجه‌ی ۶۵ و ۱۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم می‌شود.

از این هیتر برای گرم نگه داشتن انواع غذا و نوشیدنی می‌توان استفاده کرد. روی صفحه‌ی هیتر یک چراغ قرمز رنگ در زمان فعالیت دستگاه روشن می‌شود. این چراغ روی حرارت ۶۵ درجه‌ی سانتی‌گراد به رنگ سبز و روی ۱۲۰ درجه به رنگ قرمز درمی‌آید. بدنه‌ی این دستگاه ترکیبی از میکروکریستال و پلاستیک است

برای بررسی بهتر بررسی هیتر برقی FLDI، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه