بررسی پک مداد چشم فلورمار؛ رنگارنگ و با ماندگاری خوب

۱۸ آبان ۱۴۰۱

یکی از ترندهای جدید، خط چشم‌ها و مدادهای چشم رنگی هستند که طرفداران بسیار زیادی در سال اخیر پیدا کرده‌اند. به کمک این مدادهای چشم شما می‌توانید جذابیت منحصربه‌فردی به چشمانتان بدهید و طرح‌های گرافیکی هم روی چشمتان بکشید. در این ویدیو قصد داریم مداد چشم فلورمار مدل ۱۰۱۰ را با شما بررسی کنیم، با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

می‌توان گفت که این مجموعه‌ی ۱۲ عددی تنوع رنگی کاملی دارد و دست شما را برای انتخاب روزانه‌تان باز می‌گذارد. رنگ‌های این مجموعه عبارت‌اند از سفید، مشکی، سورمه‌ای، آبی پررنگ و کم‌رنگ، بنفش، صورتی، سبز پررنگ و کم‌رنگ، بژ، کرم و قهوه‌ای.

این مدادها نرمی متناسبی دارند و به راحتی قابل استفاده هستند؛ همچنین ضدآب هستند و ماندگاری تقریبا خوبی هم دارند. مدادهای رنگی چشم فلورمار به راحتی با پاک کننده‌های آرایشی پاک می‌شوند، اما پاک کردن آن‌ها با آب شاید کمی سخت باشد. با استفاده از این مدادهای چشم شما می‌توانید هر روز یک آرایش متفاوت و رنگی قشنگ داشته باشید.

برای بررسی کامل‌تر و بهتر مداد چشم فلورمار مدل ۱۰۱۰، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه