بررسی پالت سایه چشم فلورمار؛ مناسب برای استفاده‌ی روزانه

۱۷ آذر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰ ۹ آذر ۱۴۰۱

آرایش چشم یکی از اصلی‌ترین و چالش‌برانگیزترین مرحله‌های آرایش است. یک راه عالی برای جذاب‌تر کردن چشم‌ها، استفاده از سایه‌ی چشم است. استفاده از سایه‌ی چشم تکنیک‌های مختلفی دارد و شما با ترکیب کردن رنگ‌های مختلف می‌توانید حتی فرم چشمانتان را تا حدودی تغییر دهید. امروزه با توجه به تنوع زیاد محصولات شاید انتخاب بهترین مدل کمی سخت باشد؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم یک محصول مناسب برای آرایش‌های ملایم و روزانه را به شما معرفی کنیم؛ در ادامه با بررسی پالت سایه چشم فلورمار شماره Nude03 با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این محصول ساخت کشور ترکیه است و همان‌طور که از نامش پیداست،‌ رنگ‌های نود، گرم، ملایم و جذابی دارد. اگر جز افرادی هستید که به آرایش‌های نچرال و طبیعی علاقه دارید، این پالت سایه کاملا مناسب شماست.

پالت سایه چشم فلورمار ۱۰ رنگ دارد که می‌توانید با آن‌ها آرایشی نود و مطابق با مد روز داشته باشید. این پالت سایه پیگمنت رنگی خوبی دارد و رنگ‌های آن پشت چشم ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند. این سایه علاوه بر طراحی خاص و ظریفی که دارد، یک قلم دو سر با کیفیت معمولی هم همراه خود دارد که می‌توانید برای آرایش از آن استفاده کنید.

برای بررسی کامل‌تر و بهتر پالت سایه چشم فلورمار شماره Nude03، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما