بررسی و تست صدای فلوت ریکوردر مکستون؛ سبک با قیمت مناسب

۱ اسفند ۱۴۰۰

اسم ریکوردر در انتهای نام ساز فلوت ریکورد ممکن است شما را به اشتباه بیاندازد که این ساز برای ضبط صدا به کار می‌رود در حالی که این‌طور نیست. فلوت ریکوردر در دسته‌ی سازهای بادی قرار می‌گیرد و فرق آن با فلوت‌های معمولی این است که زبانه ندارد. تست صدای این ساز برعهده‌ی خانم حنانه جهاندیده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ساز در دو رنگ مشکی و کرم موجود است و قیمت بسیار مناسبی دارد. این ساز پیشینه‌ی قدیمی دارد و اصالتش به قرن چهاردهم و کشور ایتالیا برمی‌گردد. فلوت ریکوردر گستره‌ی صداهای متفاوتی دارد. فلوت ریکورد مکستون که صدای زیری دارد مربوط به دسته‌ی فلوت ریکوردرهای سوپرانوست و یکی از مشکلات این فلوت ریکوردر کوک نبودن دقیق بعضی از نت‌هاست. البته در مورد بیشتر فلوت ریکوردرها با قیمت پایین این اتفاق می‌افتد. بدنه‌ی این فلوت ریکوردر از جنس پلاسیتیک ABS ساخته شده. ساز ظاهر خوبی دارد اما رنگ مشکی آن باعث می‌شود که اثر انگشت و خط و خش‌ها رو آن به شدت به چشم بیایند.

کار با فلوت ریکوردر بسیار ساده است و به همین دلیل در آموزش موسیقی به کودکان از آن استفاده می‌شود. فلوت ریکوردرها با توجه به گستره‌ی صدایشان در پنج دسته قرار می‌گیرند: باس، تنور، آلتو، سوپرانو و سوپرانینو.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar M.Amin

    زیبا بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه