بررسی ساک ورزشی مدل فوم ۰۳۱؛ اقتصادی و کیفیت معمولی

اگر قصد دارید بالاخره بر تنبلی‌ها غلبه کنید و از همین شنبه باشگاه را شروع کنید بد نیست که یک ساک ورزشی هم برای وسایل ورزشی‌تان بخرید. اگر شما برای این منظور اینجا هستید باید به شما بگوییم که ما در این ویدئو یکی از ساک‌های موجود روی وب‌سایت دیجی کالا را بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

ساک ورزشی مدل فوم 031

مهم‌ترین ویژگی این ساک ورزشی اقتصادی بودن آن است به گونه‌ای که اگر تنها این ملاک برای خرید شما اهمیت دارید باید بگوییم که اقتصادی‌تر از این ساک ورزشی وجود ندارد. این محصول تماما از چرم مصنوعی ساخته شده و داخل آن آستر دارد و ضد آب هم هست. طراحی آن به شکل استوانه‌ای است و چیزی معادل ۱۰ لیتر هم ظرفیت دارد. همچنین علاوه بر محفظه‌ی اصلی دو طرف آن هم دو جیب کار شده است. دو دسته‌ی مختلف یکی برای حمل دستی و دیگری برای حمل رودوشی دارد و سایر ویژگی‌های آن مانند کیفیت چاپ روی بدنه یا زیپ‌ها هم معمولی هستند.

برای آشنایی بیشتر با ساک ورزشی مدل فوم ۰۳۱ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما