بررسی پن ضد جوش فولیکا مدل Sulfur؛ آنتی‌باکتریال و تنظیم کننده‌ی ترشح چربی

جوش و اکنه یا التهاب‌های پوستی از موضوعاتی است که همه در دورانی از زندگی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم. با توجه به اثری که این عارضه‌ها روی زیبایی ما می‌گذارند و همچنین چالش‌هایی که برای سلامتی ما دارند بد نیست به محض رویت این پدیده‌ها آن‌ها را درمان کنیم. یکی از روش‌های از بین بردن این جوش‌ها استفاده از پن‌های ضدجوش است. درست مثل پن ضد جوش فولیکا مدل Sulfur که در این ویدئو بررسی می‌کنیم.

پن ضد جوش صورت و بدن فولیکا مدل Sulfur وزن 100 گرم

پن ضد جوش فولیکا مدل Sulfur با ترکیبات ضدآکنه و جوش برای از بین بردن جوش بسیار مناسب است. این محصول صابونی است و ۱۰۰ گرم وزن دارد و به جز صورت برای همه‌ی نواحی بدن که با جوش و آکنه درگیر است قابل استفاده است. اگر پوستی دارید که حاوی آکنه یا قارچ‌های پوستی است می‌توانید از این پن برای درمان آن استفاده کنید. این محصول آنتی‌باکتریال، ضد قارچ، تنظیم کننده‌ی ترشح چربی و کاهش دهنده‌ی التهاب و چربی پوست است. از دیگر ویژگی‌های این محصول این است که pH تنظیم شده و سازگار با پوست هم دارد.

برای آشنایی بیشتر با پن ضد جوش فولیکا مدل Sulfur و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما