بررسی بردگیم فودیز؛ رقابت رستوران‌دارهای عاشق غذا

۲۹ آبان ۱۴۰۱

خیلی از ما همیشه دوست داشتیم کافه‌داری و رستوران‌داری را تجربه‌ کنیم. حالا تصور کنید بالاخره به خواسته‌ی قلبی خود رسیدید و مدیریت یک رستوران را به عهده دارید؛ آن هم نه یک رستوران ساده، یک فودکورت بین‌المللی بزرگ. در این ویدیو به جعبه‌گشایی و بررسی بردگیم فودیز (Foodies) می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر بازیکن یک رستوران‌دار است و به عنوان یک رستوران‌دار هدف شما جلب رضایت مشتریان‌تان است. شما در درستوران خود می‌توانید غرفه‌ی غذاهای کشورهای مختلف داشته باشید و رستوران خود را گسترش دهید. غرفه‌ی غذاهای هر ملیت، ویژگی‌های خود را دارد و شما می‌توانید با استفاده از این ویژگی‌ها پول یا محبوبیت به دست بیاورید. حتی می‌توانید یک سرآشپز حرفه‌ای استخدام کنید و نام رستوران خود را بر سر زبان‌ها بیاندازید.

این بردگیم در عین سادگی بسیار جذاب است و نه فقط بازیکن‌های شکمو بلکه بازیکنان حرفه‌ای را هم به وجد می‌آورد. هر دور بازی حدود ۲۰  دقیقه طول می‌کشد و ۲ تا ۶ نفره است. تصویرسازی این بردگیم را سعید جلاوی انجام داده که حال و هوای فوق‌العاده جذابی دارد و بازیکن را به دنیای انیمیشن‌های محبوب پیکسار و دیزنی می‌برد.

برای آشنایی بیشتر در مورد جزئیات بردگیم فودیز (Foodies) شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar REZA

    سلام ارین من نمیتونم خیلی پول خرج برای بردگیم و خیلی علاقهمند ‌هستم و میخواهم یه بازی بگیرم که پدر و مادرم رو علاقهمند کنم اسپلندرو هم دارم چی بخرم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه