بررسی شامپوهای فولیکا؛ بدون سولفات و مناسب مصرف روزانه

انتخاب شامپوی مناسب مو موضوعی است که بسیاری با آن درگیر هستند و حتی روی آن وسواس دارند. در این ویدئو ما سه شامپو از یک برند شناخته شده را بررسی می‌کنیم تا با ویژگی‌های آن‌ها آشنا شویم.

حتما نام برند فولیکا را شنیده‌اید. اما در میان محصولات مختلف فولیکا کدامیک مناسب موهای شماست؟ ما در اینجا سه شامپوی فولیکا را بررسی می‌کنیم که برای مصرف روزانه، موهای ملایم و موهای خشک و آسیب دیده مناسب هستند. نکته‌ی مهم درباره‌ی این سه شامپو این است که هر سه بدون سولفات هستند. دو شامپو از محصولاتی که اینجا بررسی می‌کنیم برای مصرف روزانه مناسب است. افرادی که عادت دارند هر روز دوش بگیرند باید حساسیت بیشتری روی انتخاب شامپو داشته باشند و برای همین این شامپوها مناسب این حجم از مصرف طراحی و روانه‌ی بازار شده است. در فرمولاسیون این شامپوها ترکیباتی به کار رفته که می‌تواند به آبرسانی و حجم‌دهی به موها کمک کند. همچنین از مو در برابر اشعه‌های مضر محافظت کند. این شامپوها از موهای خشک و آسیب دیده هم محافظت می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با شامپوهای فولیکا و بررسی ویژگی‌های آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما