بررسی بردگیم کوره؛ انقلاب صنعتی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «کوره» (Furnace) بررسی این هفته‌ی هامون از بردگیم‌هاست؛ طی این بازی، بازی‌کننده‌ها نقش سرمایه‌داران بزرگ انگلیس قرن نوزده را برعهده می‌گیرند. این سرمایه‌داران باید کارخانه‌های بزرگی برای خود راه بیاندازند و با خرید ساختمان‌ها و جمع‌آوری منابع و پردازش آن‌ها در کارخانه‌های خود، بیشترین میزان درآمد را برای خود کسب کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کوره کاملا یک بازی استراتژی است. بازی‌کننده در راند نخست به خرید سازه‌های مختلف می‌پردازند و این خریدها با مزایده انجام می‌شود. در راند دوم سپس ساخت و سازها و تولید در کارخانه‌ها آغاز می‌شود و این چرخه یک بار دیگر هم تکرار خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی و یادگیری بردگیم کوره (Furnace) ویدیوی بالا را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar رضا

    سلام آقای دهچایی، ببخشید ممنون میشم یک برد گیم معرفی کنید هم مدت زمان طولانی داشته باشه هم اعتیاد آور 😂 ممنون

    1. Avatar برد باز

      آرشیتکت قطعا بگیر

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه