بررسی پرایمر صورت گابرینی مدل PHOTO FINISH؛ بسیار سبک با قابلیت جذب بالا

برای داشتن میکاپی تمیزتر یا پوستی یکدست‌تر بهتر است از یک پرایمر استفاده کنید. پرایمرها به یکدست شدن سطح پوست کمک می‌کنند و به این ترتیب موجب می‌شوند که آرایش بهتر و زیباتر خودش را نشان دهد. اغلب خانم‌ها قبل از استفاده از کرم‌پودر پرایمر را به کار می‌برند تا به کیفیت بهتری از پوست برسند.

پرایمر صورت گابرینی مدل PHOTO FINISH حجم 30 میلی لیتر

پرایمری که در این ویدئو معرفی می‌کنیم از یک برند ترکیه‌ای است. مدل PHOTO FINISH از پرایمر صورت گابرینی که ۳۰ میلی‌لیتر حجم دارد. این محصول بافت سبکی دارد و جلوه‌ی نهایی آن هم مات است. اگرچه در استفاده اولیه احساس می‌کنید که کمی چرب است اما با گذشت زمان چربی آن از بین می‌رود و به طور کامل جذب پوست می‌شود. از سوی دیگر کاری می‌کند که ماندگاری آرایش خیلی بیشتر شود و همچنین منافذ پوست را قبل از کرم پودر زدن به خوبی می‌بندد. این پرایمر همچنین می‌تواند از خط افتادن کرم‌پودر جلوگیری کند یا حتی چین و چروک پوستی را هم محو کند.

برای آشنایی بیشتر با پرایمر صورت گابرینی مدل PHOTO FINISH و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما