ویدیوی رسمی سامسونگ از گلکسی بادز لایو منتشر شد

کوچک‌ترین عضو خانواده‌ی گلکسی که در مراسم آنپکد از آن رونمایی شد گلکسی بادز لایو بود. ایرباد جدید سامسونگ که شکلی شبیه به لوبیا دارد با استفاده از ویژگی‌هایی مانند قابلیت حذف صدای محیط تجربه‌ی دلنشینی از گوش دادن به آهنگ را در اختیار طرفداران این برند کره‌ای قرار می‌دهد.

با توجه به افزایش استفاده کاربران از گوشی‌های همراه خود جهت انجام بازی، سامسونگ «حالت بازی» (Game mode) را هم در این ایرباد جدید قرار داده است تا کاربران دیگر بهانه‌ای برای شنیدن صدای بازی با تأخیر نداشته باشند. همان‌گونه که از اسم این قابلیت مشخص است با فعال کردن آن در زمان انجام بازی میزان تأخیر در شنیدن صدای بازی به حداقل می‌رسد.

گلکسی بادز لایو قادر است تا با یک بار شارژ بین ۵٫۵ تا ۸ ساعت به پخش آهنگ بپردازد. البته باید به این نکته هم توجه کرد که میزان شارژدهی این ایرباد به فعال یا غیر فعال بودن ویژگی حذف صدای محیط وابسته است. البته می‌توان با استفاده از کیس نگهدارنده‌ی ایربادز لایو  از این ایرباد جدید تا مدت ۲۰ ساعت هم استفاده کرد. اگر جز کسانی هستید که همواره فراموش می‌کنید تا ایرباد خود را شارژ کنید باید بگویم که با شارژ گلکسی بادز لایو فقط به مدت ۵ دقیقه، می‌توانید به مدت ۱ ساعت از این ایرباد لوبیایی شکل استفاده کنید.

این محصول با قیمت ۱۶۹ دلار و در رنگ‌های سفید، مشکی و برنزی عرضه خواهد شد.

منبع: یوتوب سامسونگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما