بررسی بردگیم گیم آو ترونز؛ یک بازی استراتژی عمیق و جذاب

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

مجموعه‌ی سریالی «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones به یک بازی تخته‌ای جذاب و پیچیده تبدیل شده است. با اینکه معمولا انتظار نداریم تا این بازی‌ها که بیشتر نان اسم خود را می‌خورند، بازی‌های خوب و عمیقی باشند، اما بازی تخته‌ای گیم آو ترونز به عنوان یک بازی استراتژی واقعا جذاب و کامل است. آرین این هفته به بررسی کوتاه و سریع بردگیم گیم آو ترونز پرداخته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بدون شک جذاب‌ترین بخش بازی تخته‌ای گیم آو ترونز، این نکته است که بازی از شخصیت‌ها و نام‌ها و مکان‌های مجموعه‌ی تلویزیونی آن استفاده می‌کند. به همین دلیل هم طرفداران سریال تجربه‌ی بسیار سرگرم‌کننده‌تری در این بازی خواهند داشت. بردگیم گیم آو ترونز یک بازی تخته‌ای استراتژی با قوانین کامل و بسیار خوبی است و بازی‌کننده‌ها، که اتفاقا باید چند نفر که پایه باشند را پیدا کنید، واقعا درگیر آن خواهند شد.

از شما دعوت می‌کنیم تا برای آشنایی بیشتر با بردگیم گیم آو ترونز، ویدیوی کوتاه آرین را در بالا ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه