بررسی ابزار باغبانی مدل Garden Box؛ مجموعه‌ی کامل و کاربردی

۲۳ آذر ۱۴۰۱

اگر جز دسته افرادی هستید که به باغبانی، پرورش گل و گیاه و کارهایی از این قبیل علاقه دارید، داشتن یک ست کامل از ابزار مورد نیاز برای آن می‌تواند برایتان کابردی و کارآمد باشد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ابزار باغبانی مدل Garden Box مجموعه‌ی ۱۳ عددی را به شما معرفی و آن را بررسی کنیم.

ابزار باغبانی مدل Garden Box مجموعه 13 عددی

داخل جعبه‌ی این محصول پنس، متر ۳ متری، کاتر، سیم مفتولی روکش‌دار، دو عدد بیلچه‌ی مینیاتوری، چنگک مینیاتوری، قیچی شمشادزن، قیچی باغبانی، چنگک، اره‌ی تاشو، بیلچه و آب‌پاش وجود دارد. جنس بیلچه و چنگک از فلز است و دسته‌ی پلاستیکی با روکش سیلیکونی دارند.

اره‌ای که درون این مجموعه قرار دارد تاشو بوده و طول تیغه‌ی آن ۱۸ سانتی‌متر و دسته‌ی آن هم ۲۲ سانتی‌متر است. دسته‌ی اره هم ترکیبی از پلاستیک و سیلیکون است. قیچی باغبانی تیغه‌ی ۵ سانتی‌متری دارد و دسته‌ی آن هم مانند بقیه پلاستیکی و سیلیکونی است. برای اینکه طول عمر قیچی باغبانی بیشتر باشد، بهتر است بعد از هر بار استفاده، شیرابه‌های روی قیچی را پاک کنید و با روغن تیغه‌های آن را روغن‌کاری کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر ابزار باغبانی مدل Garden Box، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه