بررسی نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان؛ چرم طبیعی با طراحی شیک

۱۹ آذر ۱۴۰۲

فرقی نمی‌کند در کدام فصل از سال باشیم؛ هر زمانی شما به یک نیم‌بوت زیبا احتیاج دارید. پاپوشی جذاب که هم استایل‌های بهاره و تابستانی را زیبا می‌کند و هم مناسب تیپ‌های پاییزه و زمستانی است. بنابراین هر وقت که فرصت و توان مالی‌اش را داشتید بد نیست که یک نیم‌بوت به کفش‌های کمدتان اضافه کنید.

اگر از علاقه‌مندان نیم‌بوت هستید این ویدئو را دنبال کنید. ما در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان را بررسی می‌کنیم.

نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان

گازولین یک برند ایرانی است که از اواخر دهه‌ی ۸۰ کارش را به عنوان تولید کننده‌ی محصولات چرم آغاز کرده و در میان کفش‌ها هم به طراحی نیم‌بوت‌های جذاب علاقه‌ی خاصی دارد. اگرچه محصول امروز به عنوان نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان معرفی شده اما یک محصول یونیسکس است که برای زنان و مردان طراحی شده است. چرا که این یکی از شعارهای اصلی گازولین است که محصولاتش را بدون در نظر گرفتن جنسیت برای زنان و مردان تولید می‌کند. نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان از چرم گاو طرح‌دار ساخته شده و بسیار سبک است. زیره‌ی آن از جنس EVA است و کفی طبی چرم دارد. آستر داخلی نیم بوت هم از چرم گاوی است و در مجموع به عنوان یک محصول ایرانی کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارد.

برای بررسی نیم بوت زنانه گازولین مدل پارتیزان و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌‌، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه