بررسی و تست صدای کالیمبا جکو مدل K17MC-BL؛ به رنگ متفاوت آبی

۲۵ اسفند ۱۴۰۰

کالیمبا سازی کوچک و چوبی با چند تیغه است. سازی که از آفریقا می‌آید و بومیان آفریقا آن را می‌نواختند. تیغه‌های کالیمبا شبیه کلاویه‌های پیانو عمل می‌کنند. این ساز از تماس انگشتان دست با تیغه‌ها و ارتعاش آن‌ها صدا تولید می‌کند. نوازنده‌ی مهمان این ویدیو خانم حنانه جهاندیده هستند.

خرید محصول از دیجی‌کالا

آن دو حرف BL آخر این مدل به رنگ آبی زیبای این کالیمبا اشاره دارد. برند جکو هم از برندهای معتبر تولید ادوات موسیقی است که سازهای استانداردی می‌سازد. تیغه‌های کالیمباها به دو صورت هستند. گاهی روی آن‌ها اسم نت‌های موسیقی نوشته می‌شود و گاهی نه که خوشبختانه روی تیغه‌های این مدل اسم نت‌ها نوشته شده است.

این کالیمبا ساخت چین است و یک کیف پارچه‌ای و دفترچه‌ی آموزشی برای یادگیری قطعات ساده و برچسب برای علامتگذاری روی تیغه‌ها، برگه‌ای برای راهنما و یک دستمال برای تمیز کردن همراه آن است. علاوه بر این‌ها یک چکش برای کوک و هارد کیس محکمی هم برای محافظت از ساز همراه این مدل از کالیمبای جکو به شما تحویل داده می‌شود. بدنه‌ی این کالیمبا از چوب درخت افرا ساخته شده است. ضخمات این چوب کمی زیادی است و کمی وزن این کالیمبا را بیشتر کرده است.

متاسفانه روی کالیمباهای جکو انحنای سایر کالیمباها را که باعث می‌شود دست گرفتن آن‌ها ساده‌تر باشد نمی‌بینید.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه