پاپ‌کورن‌ساز جی‌پاس؛ سینما را به خانه بیاورید!

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

لذت فیلم دیدن با یک کاسه‌ی بزرگ پاپ‌کورن همیشه بیشتر می‌شود. این هفته به سراغ دستگاه پاپ‌کورن‌ساز جی‌پاس مدل GPM840 رفته‌ایم که در عرض چند دقیقه یک کاسه پاپ‌کورن داغ و خوشمزه به ما تحویل می‌دهد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

این دستگاه جمع و جور و ساده بدنه‌ای از جنس پلاستیک به رنگ سفید و مشکی دارد و به راحتی در هر گوشه‌ی آشپزخانه جای می‌گیرد. عملکرد دستگاه به این گونه است که با چرخش هوای داغ داخل محفظه، ذرت‌ها را تبدیل به پاپ‌کورن و از دستگاه خارج می‌کند. کار کردن با این دستگاه بی‌نهایت ساده و بی‌دردسر است. فقط کافی است ذرت‌ها و نمک را داخل محفظه بریزید و چند دقیقه‌ی دیگر به سراغ آن بیاید تا پاپ‌کورن داغ و تازه‌ی خودتان را تحویل بگیرید. می‌توانید فلفل، پودر پنیر یا هر ادویه‌ای که دوست دارید را همراه با ذرت داخل دستگاه بریزید تا پاپ‌کورن‌های طعم‌دار داشته باشید.

ویژگی جالب این دستگاه، تهیه پاپ‌کورن بدون روغن و کاملا رژیمی است. توان آن ۱۲۰۰ وات و تنها یک کلید روشن و خاموش ساده روی بدنه‌ی آن تعبیه شده است. بین هر بار استفاده از این دستگاه باید ۱۵ دقیقه به دستگاه استراحت دهید؛ به همین دلیل اگر برای افراد زیادی پاپ‌کورن تهیه می‌کنید، بهتر است زودتر دست به کار شوید.

برای بیشتر آشنا شدن با دستگاه پاپ‌کورن‌ساز جی‌پاس مدل GPM840، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما