چطور با لامپ معمولی عکس و فیلم با نورپردازی حرفه‌ای خلق کنیم؟

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

ادوات نورپردازی برای کارهای حرفه‌ای، گران‌قیمت هستند و دسترسی به آن‌ها برای همه ممکن نیست. اما با چند ترفند و خرید یکی دو وسیله‌ی ارزان‌قیمت می‌توانید برای شروع کار ساخت ویدیو نورپردازی‌های حرفه‌ای و چشم‌نواز داشته باشید، آن هم به وسیله‌ی یک لامپ معمولی. در این ویدیو چگونگی انجام این کار را به شما یاد می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین چیزی که احتیاج دارید، یک لامپ خوب و پرقدرت است. ما در این ویدیو از یک لامپ ۶۰ واتی استفاده کرده‌ایم که خیلی راحت می‌توانید از مغازه‌های فروش لوازم الکتریکی تهیه کنید. اما دومین وسیله‌ای که نیاز دارید، یک هولدر فلاش اکسترنال است که در بازار می‌توانید دو مدل پلاستیکی و فلزی آن را تهیه کنید. البته ما مدل فلزی را به دلیل استحکام بیشتر پیشنهاد می‌کنیم.

سومین وسیله‌ای که نیاز دارید، یک پارابولیک برای پخش و نرم کردن نور است که در این ویدیو Godox P120H به شما پیشنهاد شده. و در نهایت سه‌پایه، سرپیچ لامپ و چند متر سیم تنها چیزهایی هستند که برای داشتن یک نورپردازی حرفه‌ای اما اقتصادی به آن‌ها نیاز خواهید داشت. طبق برآوردی که داشتیم، قیمت کل این وسایل به ۵ میلیون تومان هم نمی‌رسد و این در حالیست که اگر می‌خواستید وسایل نورپردازی حرفه‌ای بخرید باید چندین برابر این هزینه را پرداخت می‌کردید.

از شما دعوت می‌کنیم که برای نحوه‌ی سوار کردن این وسایل و انجام نورپردازی حرفه‌ای، ویدیو را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه