اولین تریلر فیلم «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» را تماشا کنید

۱۴ آذر ۱۴۰۲

برادران وارنر تریلر «گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید» (Godzilla x Kong: The New Empire) را ساعاتی پیش منتشر کرد که از بازگشت قدرتمندانه گودزیلا و کینگ کونگ و اتحاد آن‌ها خبر می‌دهد.

فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» چند ماه پس از فروکش کردن دنیاگیری کووید ۱۹ توانست عملکرد چشمگیری در گیشه داشته باشد و بسیاری از سینمادوستان را برای بازگشت به سالن‌ها ترغیب کرد. این فیلم با بودجه‌ای کم‌تر از ۲۰۰ میلیون دلار به فروشی بالغ‌بر ۴۷۰ میلیون دلار دست یافت که در آن زمان موفق تجاری قابل‌قبولی محسوب می‌شد. به همین خاطر برادران وارنر خیلی زود به ساخت دنباله آن چراغ سبز نشان داد و حالا شاهد پخش تریلر گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید هستیم تا هواداران این مجموعه برای تماشای بخش جدید تقابل این دو موجود افسانه‌ای در بهار پیش رو آماده شوند.

اکشن فیگور مدل کینگ کونگ گودزیلا علیه کونگ کد 9904

این فیلم به کارگردانی آدام وینگارد، پنجمین قسمت از دنیای سینمایی هیولاهای برادران وارنر و لجندری پیکچرز به شمار می‌رود. این دنیای سینمایی با بازراه‌اندازی سری فیلم‌های گودزیلا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد و گودزیلا و کینگ کونگ به همراه سایر هیولاهای مرتبط با آن‌ها، مانند گیدورا شاه، گیگان، رودان، ماترا و مکاگودزیلا (گودزیلا مکانیکی) شخصیت‌های محوری آن محسوب می‌شوند.

در این تریلر شاهد نمایش نسخه تکامل یافته و جدید گودزیلا هستیم که علاوه‌بر ظاهرش، رنگ نفس اتمی آن هم تغییر کرده است. این‌طور که پیداست اعضای مونارک متوجه می‌شوند کونگ تنها گوریل زنده جهان نیست و دور از چشم انسان‌ها، یک گوریل کوچک و چند گوریل بزرگ خطرناک هم در حال زندگی هستند. دشمن جدید کونگ در این قسمت اِسکار کینگ نام دارد که کونگ به تنهایی از عهده شکست دادن آن برنمی‌آید و به همین خاطر همان‌گونه که در تریلر دیدیم، برای از بین بردن دشمن تازه‌اش با گودزیلا همکاری می‌کند. بر اساس اتفاقات این تریلر و خلاصه داستان رسمی منتشر شده از گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید می‌توانیم بگوییم در این فیلم احتمالا شاهد درگیری‌های عظیم و دیدنی خواهیم بود؛ نبرد هیولاهای عظیم‌الجثه که ادامه حیات بشر به آن‌ها گره خورده است.

از میان بازیگران فیلم گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری جدید می‌توان به دن استیونز، ربکا هال، برایان تایری، کیلی هاتل و فالا چن اشاره کرد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ (۱۲ آوریل ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: IGN

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه