بررسی پنکیک گلدن رز مدل مینرال تراکوتا؛ جلوه‌ی مات و مخملی

پنکک یکی از لوازم کاربردی در آرایش است که به شما کمک می‌کند بعد از زدن کرم پودر، پوست خود را یک‌دست‌تر کنید و همچنین کرم را تثبیت کنید. پنکک‌ها برای افرادی که پوست چرب دارند بسیار کاربردی هستند، زیرا تا حدودی چربی پوست را می‌گیرند و اجازه نمی‌دهند که آرایش شما ماسیده شود. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم پنکیک گلدن رز مدل مینرال تراکوتا را به شما معرفی کنیم.

پنکیک گلدن رز مدل مینرال تراکوتا شماره 01

پنکیک گلدن رز یک محصول مناسب برای انواع پوست‌هاست و تولید شده توسط یک برند شناخته شده‌ی ترکیه‌ای است. مدلی که در این ویدیو بررسی شده شماره‌ی ۰۱ از این محصول است که روشن‌ترین رنگ آن است. این پنکیک یک پد مخصوص هم برای استفاده روی صورت همراه خود دارد. این پنکیک پوششی یک‌دست و کامل به پوست شما می‌دهد. شما می‌توانید هم به تنهایی و هم بعد از زدن کرم پودر از آن استفاده کنید؛ در نتیجه یک ظاهر طبیعی، مخملی و مات روی پوستتان ایجاد خواهد شد. این محصول روی پوست نسبتا سبک بوده و احساس سنگینی ایجاد نمی‌کند. همچنین این محصول حاوی ترکیبات معدنی مثل زینک و منیزیم است.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با پنکیک گلدن رز مدل مینرال تراکوتا، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما