بررسی پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز؛ جلوه‌ای طبیعی و ماندگار

۱۹ دی ۱۴۰۱

اگر از علاقه‌مندان به آرایش باشید، مطمئنا در جریان اهمیت و کاربردی بودن پودرهای تثبیت کننده هستید. این پودرها علاوه بر ماندگارتر کردن آرایش، از برق اضافی نیز جلوگیری می‌کنند و آرایش شما را یک‌دست‌تر نشان می‌دهند. در این ویدیو قصد داریم پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder را به شما معرفی کنیم.

پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing

برند گلدن رز محصول کشور ترکیه است. به کمک پودر فیکس می‌توانیم آرایشی طبیعی و یک‌دست داشته باشیم. باید بدانید که پودر فیکس یکی از محصولات تخصصی آرایشی بوده که ۲ نوع رنگی و بی‌رنگ دارد. پودر تثبیت کننده آرایش مدل Long Wear Finishing Powder از نوع بی‌رنگ است که یک پد نرم هم همراه خود دارد.

استفاده از پودر فیکس علاوه بر تثبیت آرایش باعث ایجاد بافت نرم و مخملی روی صورت می‌شود و در واقع چربی اضافه و برق غیرطبیعی پوست را از بین می‌برد و به پوست صورت شما ظاهری یکنواخت می‌دهد.

این محصول آرایش را برای مدت زمان زیادی، آرایش را در حالت اولیه‌ی خود نگه می‌دارد و جلوه‌ای بسیار طبیعی دارد. همچنین از ماسیدگی و چسبندگی آرایش نیز جلوگیری می‌کند.

برای بررسی بهتر پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه