بررسی کمپرسور باد گلداستار؛ کاملا بی‌صدا و کارآمد

۲۶ تیر ۱۴۰۱

کمپرسور یا همان پمپ باد یکی از وسیله‌های کاربردی در صنعت محسوب می‌شود که می‌توان از آن برای کارهایی مانند رنگ زدن، باز کردن پیچ به وسیله‌ی آچار بکس بادی و انواع و اقسام کارهای دیگر استفاده کرد. در این ویدیو کمپرسور باد گلداستار را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا می‌تواند نیازهای خریداران را به‌خوبی برطرف کند یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

درون جعبه‌ی این محصول به غیر از خود کمپرسور چیز دیگری وجود ندارد. ولتاژ کاری این دستگاه ۲۲۰ ولت و حجم مخزن هم به ۳۰ لیتر می‌رسد. حداکثر فشار آن ۸ PSI، دبی هوا ۱۰ لیتر در دقیقه و وزن آن ۱۵ کیلوگرم است. خروجی این دستگاه مجهز به کوپلینگ است و به همین خاطر به راحتی می‌توانید سری شلنگ را به راحتی تعویض کنید.

کنار خروجی می‌توانید میزان فشار مخزن را مشاهده کنید. زمانی که فشار مخزن به بیش از حد مجاز می‌رسد، سوپاپ اطمینان بخشی از این فشار را کاهش می‌دهد. برای خاموش و روشن کردن کمپرسور باد گلداستار می‌توانید از یک کلید قرمز رنگ استفاده کنید که روی دستگاه تعبیه شده است. موتور این دستگاه کره‌ای است ولی در ایران مونتاژ می‌شود.

جلوی مخزن هوا می‌توانید یک شیر تخلیه‌ی هوا ببینید که در صورت باز بودن این شیر، می‌توانید از ورودی موتور برای وکیوم کردن استفاده کنید. پشت این مخزن یک پیچ تخلیه وجود دارد که برای تخلیه‌ی مایعات جمع شده در مخزن استفاده می‌شود. بعد از هر ۱۰۰ ساعت کار با این دستگاه، باید ۱۰۰ سی‌سی روغن به موتور اضافه کنید.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که کمپرسور باد گلداستار کاملا بی‌صدا کار می‌کند و مناسب مصارف کارگاهی و خانگی است. در حال حاضر با پرداخت حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید این دستگاه را از فروشگاه دیجی‌کالا بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar رضا

    یعنی همه موتور های یخچال را . باید بهشان هر ماه روغن افزوده کنیم ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه