بررسی سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD؛ آبرسان و ضدچروک

سرم‌های پوستی یکی از محصولات مراقبت از پوست هستند که بافت آن‌ها رقیق بوده و سرعت جذب بسیار بالایی دارند. این سرم‌ها بعد از شست‌وشوی صورت با شوینده و تونر استفاده می‌شوند و پوست را آبرسانی می‌کنند. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD را به شما معرفی کنیم.

سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD حجم 100 میلی لیتر

این سرم پوست ظاهر بسیار جذابی دارد و حجم آن ۱۰۰ میلی‌لیتر است. سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD یک آبرسان فوق‌العاده است که بعد از استفاده، احساس مرطوب شدن و تازگی را در پوست خود حس خواهید کرد. ادعا شده که از این محصول به عنوان پرایمر یا همان زیرساز آرایش هم می‌توانید استفاده کنید. البته باید بدانید که ذرات طلایی موجود در بافت این سرم، بعد از استفاده تقریبا روی پوست باقی می‌مانند و جذب نمی‌شوند. بنابراین باید در نظر بگیرید که ممکن است وجود این ذرات اکلیلی روی پوست حس خوبی را به شما منتقل نکند. سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD به عنوان یک سرم آبرسان و ضد چروک در روتین پوستی شب و قبل از خواب می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

برای بررسی بهتر سرم پوست گلدزن مدل PURE GOLD و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما