جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری پلیس خوب و پلیس بد

پلیس خوب و پلیس بد یک بازی فکری جذاب از دسته بازی‌های نقش مخفی مثل شب مافیا و سیکرت هیتلر است که می‌تواند برای مخاطبان این سبک فوق‌العاده جذاب باشد. این هفته با جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری پلیس خوب و پلیس بد (Good Cop Bad Cop) با ما همراه باشید.

داستان بازی در فضای اداره پلیس اتفاق می‌افتد. تعدادی از پلیسان فاسد و تعدادی دیگر پلیس درستکار هستند و هر کدام گروه‌هایی تشکیل داده‌اند. هدف بازی کشتن سرگروه این تیم‌ها است. در ابتدای بازی هر بازیکین ۳ کارت دریافت می‌کند که تعیین کننده‌ی نقش و تیم او است. این کارت‌ها به ۴ دسته تقسیم می‌شوند: پلیس خوب، پلیس بد، مامور و kingpin. کسی که کارت مامور را داشته باشد کاپیتان تیم خوب، کسی که کارت kingpin را داشته باشد، کاپیتان تیم بد و اگر هیچ‌کدام را نداشته باشد، در تیم پلیسی است که بیشترین کارت را از آن داشته باشد.

هر بازیکن در نوبت خود مجاز به یکی از حرکت‌هایی است که در ادامه توضیح می‌دهیم. بازرسی، به معنی مشاهده یکی از کارت‌های دیگر بازیکنان. مسلح شدن، به معنی برداشتن یکی از کارت‌های سلاح و رو کردن یک کارت مخفی. تجهیز، به معنی برداشتن یکی از کارت‌های تجهیزات و رو کردن یک کارت مخفی و در نهایت حرکت شلیک که در صورت مسلح بودن امکان پذیر است و به بازیکن اجازه رو کردن کارت‌های یکی از بازیکنان دیگر را می‌دهد.

بازی ۴ تا ۸ نفره است و بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. جعبه بازی، کارت‌ها و توکن‌ها همگی با کیفیت و جذاب طراحی شده‌اند تا شما را حسابی درگیر این بازی کند. جهت آشنایی بیشتر با این بازی فکری، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما