جعبه‌گشایی و بررسی دوربین ورزشی گوپرو Hero 8 Black

۱۹ آذر ۱۳۹۹

در ویدیوی این هفته قصد داریم یکی از جدیدترین دوربین‌های ورزشی یعنی دوربین ورزشی گوپرو Hero 8 Black را آنباکس و بررسی کنیم. گوپرو Hero 8 Black بدون شک بهترین دوربین گوپرو تا الان است، ولی اگر لوازم جانبی جدیدی که به نام Mods به‌صورت اختصاصی برای این مدل طراحی شده‌اند را در نظر نگیریم، هیرو ۸ نسبت به نسل قبل تغییر شگفت‌انگیز دیگری نکرده است. طراحی ساده‌تر، میکروفون جدید و اپلیکیشن بهتر از جمله ویژگی‌های مثبت گوپرو هیرو ۸ بلک است. ولی احتمالا برای افراد حرفه‌ای ویژگی‌های مانند ماکزیمم بیت‌ریت بیشتر و امکان استریم زنده با دقت نمایش ۱۰۸۰p بیشتر جلب توجه خواهد کرد. بنابراین، اگر فقط یک دوربین ورزشی ضدآب برای ضبط کردن لحظات اکشن می‌خواهید، شاید مدل Hero 7 Black هم برای شما کافی باشد. حتی می‌توانید به سراغ مدل‌های ارزان‌تر از برندهایی مثل DJI یا شیائومی بروید. اما لوازم جانبی اختصاصی گوپرو Hero 8 Black یا همان مادها، این مدل را برای محدوده‌ی گسترده‌ای از کاربردهای متفاوت مناسب می‌کند؛ چیزی که به ویژه می‌تواند برای کاربران حرفه‌ای و ویدیو بلاگرها بسیار جذاب باشد. اگر دوست دارید بیشتر با گوپرو Hero 8 Black و ویژگی‌های آن آشنا شوید حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو به عنوان بخشی از پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای کشف، حمایت، پرورش و فعالیت استعدادهای تولید محتوای ویدیویی. آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را خواهند داشت.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های تولید محتوای ویدیوی دیجی‌کالا شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

مسابقه‌های تولید محتوای ویدیویی دیجی‌کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه