۴ قدم برای آماده کردن یک فنجان قهوه یونانی خوش‌طعم

۱۲ آذر ۱۴۰۱

قهوه یونانی یک نوع قهوه‌ی دمی است که جزئی از فرهنگ یونان محسوب می‌شود و طرفداران بسیار زیادی هم دارد. این قهوه شبیه به قهوه ترک، اما با چند تفاوت کوچک آماده می‌شود. درست کردن قهوه یونانی به کمی تکنیک نیاز دارد، اما نگران نباشید؛ در این ویدیو قصد داریم طرز تهیه این قهوه خوشمزه را به شما آموزش دهیم.

مشاهده انواع قهوه ترک در دیجی‌کالا

در ویدیوهای قبلی درباره‌ی تفاوت قهوه‌ی ترک و یونانی صحبت کرده بودیم‌؛ اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم،‌ قهوه‌ی ترک با آب و قهوه‌ی یونانی با شیر تهیه می‌شود. اولین چیزی که برای تهیه‌ی قهوه‌ی یونانی به آن نیاز داریم،‌ جذوه است؛ سعی کنید جذوه را از حالت عادی کمی بزرگ‌تر انتخاب کنید تا از سر رفتن شیر جلوگیری کنید.

  1. به اندازه‌ی یک فنجانی که می‌خواهید قهوه را در آن سرو کنید، داخل جذوه شیر بریزید.
  2. دو قاشق چای‌خوری سرپر قهوه ترک را به شیر اضافه کنید.
  3. گاز را روی شعله‌ی کم بگذارید تا قهوه زمان کافی را برای دم کشیدن داشته باشد.
  4. بعد از ۵ الی ۶ دقیقه که قهوه‌ی شما جمع شد و حالت خامه‌ای به خود گرفت،‌ شعله را خاموش کنید و اکنون قهوه‌ی شما آماده‌ی سرو است.

برای آموزش کامل‌تر قهوه یونانی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه