بررسی خردکن گرین لاین مدل MegaBlender؛ طراحی جالب و حرفه‌ای

در این سری از ویدیوهای تلنت در دسته‌ی خانه و زندگی قصد داریم خردکن گرین لاین مدل MegaBlender را به شما معرفی کنیم. به کمک این محصول جذاب شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان یک نوشیدنی خنک و خوشمزه آماده کنید و با بستن درب آن، آن را با خود حمل کنید یا داخل یخچال قرار دهید.

خردکن گرین لاین مدل MegaBlender

این محصول در واقع یک اسموتی‌ساز است که به وسیله‌ی سری و دربی که دارد، تبدیل به قمقمه هم می‌شود. همراه این محصول یک نی سیلیکونی هم وجود دارد و تیغه‌های دستگاه فوق‌العاده حرفه‌ای طراحی شده‌اند. هر کدام از تیغه‌های دستگاه یک زاویه‌ دارند و به کمک آن‌ها حتی یخ هم می‌توانید خرد کنید. این اسموتی‌ساز شارژی است و باتری آن ۳۰۰۰ میلی‌آمپر و موتور آن ۷۰ وات قدرت دارد.

ظرفیت محفظه‌ی دستگاه هم یک لیتر است. کف محفظه‌ی دستگاه می‌توان نشان BPA FREE بودن را مشاهده کنید که خیال شما را از کیفیت پلاستیک به کار رفته در ساخت آن جمع می‌کند. درب محصول به کمک دکمه‌ی روی آن باز می‌شود و نی را داخل درپوش آن می‌توانید قرار دهید.

برای بررسی بهتر خردکن گرین لاین مدل MegaBlender و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما