بررسی بردگیم گریم ماسکرید؛ فانتزی مخفی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

قصه‌ی برادران گریم را شنیده‌اید؟ این دو برادر اکثر داستان‌های فانتزی معروف تاریخ مثل هانسل و گرتل و زیبای خفته و شنل قرمزی و سفید برفی و بسیاری از داستان‌های دیگر را نوشته‌اند. ماسکرید (Masquerade) هم به معنای یک مهمانی است که در آن همگی ماسک می‌زنند و یکدیگر را نمی‌شناسند. این را گفتیم، چون بازی «گریم ماسکرید» (Grimm Masquerade) را به‌خوبی توضیح می‌دهد: بازی‌کننده‌ها در نقش شخصیت‌های فانتزی تاریخ قرار می‌گیرند، اما یکدیگر را نمی‌شناسند. هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بررسی گریم ماسکرید رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی تعدادی شخصیت و نقش مختلف دارد که بازی‌کننده‌ها برعهده می‌گیرند. شخصیت‌هایی مثل زیبای خفته، هانسل، سیندرلا، ملکه‌ی شیطانی و شنل قرمزی و گرگ شنل قرمزی. ابتدای بازی، با پخش کردن تعدادی کارت به شکل تصادفی، هر نقش به یک بازی‌کن می‌رسد. هر نقش قدرت و نقطه‌ی ضعف مشخص خود را دارد و روند بازی را کاملا تغییر می‌دهد. بازی‌کننده‌ها باید مخفیانه بفهمند کدام بازیکن، کدام شخصیت را دارد و یک کارت که نقطه‌ی ضعف اوست را به او بدهند. مثلا اگر به سیندرلا یک کارت ساعت بدهید که نقطه‌ی ضعف اوست، و به درستی متوجه شده باشید که چه کسی سیندرلا است، او باید نقش خود را رو کند و از بازی حذف می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با بردگیم Grimm Masquerade ویدیوی هامون را در بالا ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه