بررسی آسیاب دستی GRINDER-STEEL؛ کاربردی و با طراحی جذاب

۷ تیر ۱۴۰۱

اگر از طرفداران قهوه باشید یا اگر در آشپزخانه دوست دارید که برخی ادویه‌ها را خودتان آسیاب کنید، متوجه می‌شوید که داشتن یک آسیاب دستی باکیفیت تا چه اندازه مهم و کاربردی است. آسیاب کردن قهوه تضمین می‌کند که پودر قهوه به هم نچسبد و همچنین باعث می‌شود تا قهوه‌ای حرفه‌ای‌تر و با طعم بهتر درست کنید. همچنین آسیاب کردن ادویه‌ها نیز باعث می‌‌شود تا طعم و عطر آن‌ها بیشتر در غذا قابل تشخیص باشد. در این ویدیو قصد داریم آسیاب دستی GRINDER-STEEL را باهم بررسی کنیم که می‌تواند شما را به یک باریستا یا یک آشپز حرفه‌ای تبدیل کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مخزن اصلی این دستگاه که داخل محفظه‌ی استیل قرار دارد، پلاستیکی بوده و قابلیت جدا شدن دارد؛ به همین دلیل انتقال پودر قهوه یا ادویه‌های آسیاب شده به ظرف مورد نظر شما راحت‌تر انجام می‌گیرد. تنظیمات آسیاب در سه مرحله‌ی ریز، درشت و متوسط قابل تغییر است و توسط پیچی که روی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

این آسیاب دستی کوچک و قابل حمل است و شما به راحتی می‌توانید آن را به محل کار یا در سفر به همراه خود ببرید. از مزایای دیگر این آسیاب می‌توان به سبک بودن و طراحی زیبای آن نیز اشاره کرد.

برای بررسی دقیق‌تر آسیاب دستی GRINDER-STEEL، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «آسیاب دستی گرایندر» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه