راهنمای خرید ساعت هوشمند تا ۱۰ میلیون تومان

۱۶ آذر ۱۴۰۱

روز‌به‌روز فروش ساعت‌های هوشمند افزایش پیدا می‌کند و بنابراین شمار کاربران علاقه‌مند به این گجت‌ها رو به افزایش است. در این زمینه با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید از بین ده‌ها گزینه‌ی مناسب دست به انتخاب بزنید و در این ویدیو سه ساعت هوشمند جذاب تا قیمت ۱۰ میلیون تومان را معرفی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین گزینه‌ی پیشنهادی ما اپل واچ SE است که مدل ۴۴ میلی‌متری آن حدود ۹ میلیون تومان قیمت دارد. به طور کلی اگر از آیفون استفاده می‌کنید، پس بهترین ساعت هوشمند برای شما اپل واچ است زیرا بهترین تجربه کاربری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ساعت هوشمند هواوی واچ ۳ هم یکی دیگر از گزینه‌های عالی به حساب می‌آید که برای خرید این ساعت هم باید حدود ۹ میلیون تومان بپردازید. گفتنی است ساعت‌های هواوی از نظر عمر باتری هم یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شوند.

در نهایت نباید نام گلکسی واچ اکتیو ۲ را از قلم بیندازیم که در حال حاضر با پرداخت حدود ۸ میلیون تومان می‌توانید آن را بخرید. به طور مشخص سامسونگ در زمینه‌ی ساعت‌های هوشمند مهم‌ترین رقیب اپل محسوب می‌شود و این ساعت هم حرف زیادی برای گفتن دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه