راهنمای خرید گوشی تا ٢۵ میلیون تومان

۶ شهریور ۱۴۰۱

اگر به دنبال خرید گوشی تا قیمت ۲۵ میلیون تومان هستید، مطمئنا می‌خواهید از بین مدل‌های جذاب و همه‌فن‌حریف دست به انتخاب بزنید. البته در این بازه قیمتی نمی‌توانید پرچم‌داران تمام‌عیار تازه‌نفس بخرید ولی در کل مدل‌های موردنظر می‌توانند تمام نیازهای شما را به خوبی برطرف کنند. در این ویدیو به سه گوشی در همین محدوده‌ی قیمتی می‌پردازیم که هر سه گزینه‌های بسیار خوبی هستند و در نهایت با توجه به سلیقه‌ و اولویت‌های خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اگر اهل استفاده از قلم استایلوس هستید و به این مشخصه نیاز زیادی دارید، می‌توانید گلکسی نوت ۲۰ را خریداری کنید که مدل ۸/۲۵۶ گیگابایتی آن حدود ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد. اگرچه گوشی‌های سری گلکسی نوت دیگر تولید نمی‌شوند، ولی این مدل همچنان حرف زیادی برای گفتن دارد.

همچنین باید به گلکسی S21 پلاس هم اشاره کنیم که پرچم‌دار مربوط به سال گذشته است و از ویژگی‌های جذاب و کاربردی بهره می‌برد. در کنار طراحی عالی، از نظر عملکردی هم می‌تواند انواع نیازها را پوشش دهد. به طور کلی هر ساله گوشی‌های سری گلکسی S توجهات زیادی را جلب می‌کنند و مدل S21 پلاس هم از این قاعده مستثنا نیست.

در نهایت برای خرید گوشی در این بازه قیمتی باید به وان‌پلاس ۹ اشاره کنیم. این برند در برخی کشورها طرفداران پروپاقرص زیادی دارد ولی در بازار ایران آنچنان که باید و شاید مورد توجه گسترده قرار نگرفته است. اما در هر صورت نمی‌توانیم جذابیت وان‌پلاس ۹ را کتمان کنیم که برای خرید مدل ۱۲/۲۵۶ گیگابایتی آن باید حدود ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازید. در هر صورت اگر به دنبال خرید گوشی در این محدوده‌ی قیمتی هستید، توصیه می‌کنیم به این سه گوشی هم نگاهی بیندازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه