بررسی سشوار کنورث مدل KW 880؛ طراحی شیک و رنگی دلفریب

سشوارها بازه‌ی قیمتی متفاوت و متنوعی دارند. همین گستردگی تنوع بازه موجب می‌شود تا خیلی‌ها در خرید سشوار سردرگم شوند. برای همین به نظر باید به پاسخ دو سال مهم در این باره فکر کنید تا بتوانید یک سشوار خوب را تهیه کنید. یکی پولی که می‌توانید برای این کار اختصاص دهید و دیگری حجم استفاده و نوع کاربرد سشوار برای شماست. با این مقدمه ویدئوی بررسی سشوار کنورث مدل KW 880 از محصولات وب‌سایت دیجی کالا را ببینید.

سشوار کنورث مدل KW-880

اگر به دنبال یک سشوار خانگی برای مصرف روزمره و روتین می‌گردید که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم کیفیت قابل قبولی، «سشوار کنورث مدل KW 880» می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. این محصول دو سری متمرکز کننده‌ی باد دارد. همچنین طول سیم این دستگاه یک متر و نیم است و وزن آن هم ۵۰۰ گرم است که به نسبت دستگاه سبکی است و می‌توانید برای استفاده‌ در مدت زمان طولانی روی آن حساب کنید. روی دسته‌ی آن هم دو کلید برای تنظیم شدت باد و شدت گرما تعبیه شده است. علاوه بر این‌ها این دستگاه یک حالت هم برای باد خنکی که به تثبیت حالت‌دهی کمک می‌کند دارد. موتور این دستگاه AC است و توان مصرفی ۹۰۰۰ واتی دارد.

برای آشنایی بیشتر با سشوار کنورث مدل KW 880 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما